Leerlingenbegeleiding
Begeleiding van leerlingen is een normale taak van iedere docent bij zijn vak. Voor de meeste leerlingen is dat genoeg. Als er sociale problemen zijn of problemen op het gebied van gedrag, huiswerk e.d. is de mentor degene die naar oplossingen helpt zoeken.
Voor grotere problemen zullen er eerst gesprekken zijn met de coördinator en je ouders. Natuurlijk heeft het St. Nicolaaslyceum ook een zorgadviesteam. Dit probeert de meest passende hulp in te schakelen. In de commissie hebben zitting: een conrector, de schoolmaatschappelijk werkster, de schoolarts, de schoolpedagoge, de leerplichtambtenaar en een contactpersoon van Bureau Jeugdzorg.
Als uw kind passende ondersteuning of zorg op school nodig heeft, kunt u contact opnemen met de coördinator van het leerjaar.
|